Kaip tai veikia?

 

KasdienPoAkcija.lt – tai nuolatinių akcijų portalas. Kiekvieną dieną turite galimybę įsigyti prekes ar paslaugas net iki 99% pigiau.

1. Būk pirmas! Gauk pasiūlymus el. paštu užsiregistravęs arba tapęs mūsų draugu Facebook tinkle.

2. Papasakok draugams, grupinių pirkimų esmė – PIRKTI KARTU, nes taip PIGIAU! Akcija įsigalios tik tuo atveju, jei nustatytas minimalus kiekis žmonių įsigys kuponus, todėl paskleisk žinią taip plačiai kaip tik gali, užteks visiems!

3. Pasinaudok, akcijai pasibaigus gausi pranešimą, kartu su kuponu, el. paštu, kad jau gali mėgautis pirkiniu! Nepamiršk jo atsispausdinti! Kupone nurodyto kodo tau prireiks atsiskaitant už išsirinktą pirkinį. Saugok kodą, kad niekas kitas juo nepasinaudotų.

 

Pasitikrink

Kasdienpoakcija.lt kasdieną pateikia naujus specialius pasiūlymus, tavo mėgiamoms prekėms ar paslaugoms, taip pat nebrangiai išmėginti tai, ko dar nebandei. Kiekvieną dieną rasi vis kažką naujo. Čia gali įsigyti kuponą apsilankymui kavinėje, restorane, grožio salone ar SPA centre, boulinge, kine ir t.t.

 

Pirk sau ir draugams

Gali kuponus pirkti sau ar kaip dovaną brangiam žmogui, tiesiog spustelk mygtuką „Pirkti“ ir pasirink tau patogiausią apmokėjimo būdą. Maloniai nustebink savo artimą žmogų, neištuštinant piniginės!

Įsigyk dienos pasiūlymą. Jeigu nustatytas minimalus kiekis žmonių įsigyja akciją, akcija aktyvuojama. Akcijai pasibaigus pirkėjams išsiunčiame Kuponą. Jeigu nesurenkame minimalaus pirkėjų kiekio, akcija atšaukiama ir grąžiname visus sumokėtus pinigus per 48 val.

 

Pasinaudok

Atsispausdink Kuponą, pasiimk jį su savimi ir keliauk pas mūsų partnerį atsiimti akcijos prekės ar paslaugos. Malonu pirkti pigiau!

 

Facebook